טיולים מודרכים לקבוצות

 

אל מול השקיעה או ביום שמש נעים, בקבוצה קטנה או במסגרת יום גיבוש נרחב, תוכלו לצאת לטיול מודרך עם מדריך מוסמך ומנוסה שיחכה לכם במתחם טיולי הדן וייקח אתכם להרפתקה קסומה בטבע.
תנו לנו לסחוף אתכם לתוך חוויה קבוצתית ומגבשת, עם מסלולי טיול שמשתנים לאורך עונות השנה ומציעים הכרות אישית וקבוצתית עם פינות הנוף הקסומות של הגליל העליון ועם עולם הטבע והחי שמסביב. מטבילה בנחל ועד לישיבה לקפה חם מול הנוף הפסטורלי, מחוויה מגבשת מסביב למדורה ועד להכרות עם החיים השורשיים שמציע האיזור, אנחנו בטיולי הדן נותנים לכם להתמכר לחוויה של ניתוק מהשגרה והתחברות אל הטבע ואחד אל השני.

טיולים מודרכים בהתאמה אישית

 

הטיולים המודרכים שלנו נתפרים בהתאמה אישית לפי אופי הקבוצה, גיל המשתתפים ומספר המשתתפים. כל המדריכים של טיולי הדן הם מדריכים מוסמכים שמכירים את האיזור כמו את כף ידם ויוצרים עבור הקבוצה חוויה שהיא לא רק ספורטיבית ואתגרית, אלא גם נינוחה, קלילה ומרגשת, הכל בהתאם לדרישות ולרצון הקבוצה.
במהלך הטיולים המודרכים אנחנו משלבים ארוחות בטבע, עצירות מול הנוף, סיפורים על האיזור, האנשים וההיסטוריה המיוחדת ומפגישים אתכם פנים מול פנים עם אתרי הטבע שלא כולם מכירים, אבל אנחנו תמיד שמחים לגלות את סודם.

הטיולים שלנו מותנים בהשתתפות של 10 אנשים ומתקיימים בתיאום מראש.

חלום עולמי
חלום עולמי

החווה ממוקמת במושבה מגדל ועוסקת ברכיבה על סוסים החל משנת 2001 כל הפעילויות מתבצעות בליווי של מדריכים מקצועיים שיובילו אתכם במסלולים בטוחים, והכי חשוב באווירה משפחתית.

אצלנו תוכלו להנות ממגוון טיולי סוסים רומנטיים לזוגות, טיולי שקיעה וזריחה, שילוב ארוחות פיקניק מפנקות ועוד. עם צוות מקצועי של מדריכים שיובילו אתכם במסלולים בטוחים, לחוויה שלא תשכחו לעולם.

מומלץ להגיע עם מצלמה והרבה מצב רוח.

הרכיבה מגיל 10 ומעלה, עד משקל 115 קילו - יש להצטייד במכנסיים ארוכות נעליים סגורות.

קמפינג בצפון
קמפינג בצפון