טיולי הדן – מיוחד לקבוצות

 

ממשחקי גיבוש והפעלות אתגריות בשטח ועד לטיולים סוחפים מול הנוף המרגיע והפסטורלי של איזור נחל דן, אנחנו בטיולי הדן מציעים שלל פעילויות בלתי נשכחות לקבוצות.

הפעילויות שלנו מחברות את הקבוצה אל הטבע, מפגישות את החברים עם פינות הקסם והנופים השלווים של האיזור ומשלבות משחקים, פעילויות גיבוש ואתגר עם חוויות קסומות ורגועות. כל אלו מגבשים ומחברים אחד לשני ואחד אל הטבע.

כל קבוצה שמגיעה למתחם נהנית מפעילות ייחודית שהותאמה לגיל ומספר המשתתפים, העדפות הקבוצה ואופי הפעילות הרצוי. אנחנו מציעים מגוון רחב של פעילויות שטח ביניהן טיולי אופניים ואופניים חשמליים, טיולים על גבי רכבי גולף, טיולי הליכה ברגל ועוד מגוון רחב של פעילויות.

הפעילויות הקבוצתיות שמתקיימות בטיולי הדן מודרכות על ידי אנשי צוות מנוסים, שמכירים את האיזור כמו את כף ידם והופכים את הסיור לחוויה עמוסה בידע, אתגר וקסם. אנחנו משלבים במהלך ההפעלות הקבוצתיות ארוחות טעימות בטבע, עצירה באטרקציות נוספות באזור, פעילות קבוצתית מסביב למדורה ועוד מגוון רחב של אפשרויות, בהתאם לאופי ולרצון הקבוצה.

אין מקום פסטורלי ורגוע יותר מנחל דן היפיפה לפעילות קבוצתית מושלמת. בואו ותוכלו לחוות ביחד הרפתקה שמשלבת בין אתגר, משחק, גיבוש והתנתקות מוחלטת מהשגרה – במתחם טיולי הדן שבקיבוץ דפנה.

כל הפעילויות הקבוצתיות שלנו נתפרות באופן מיוחד לצרכי הקבוצה ומתקיימות בתיאום מראש.