טיולי אופניים חשמליים

 

במתחם טיולי הדן תוכלו להנות מחוויית הרכיבה על אופניים חשמליים במגוון מסלולי מסביב למתחם. אנחנו מציעים לכם להגיע ולהכיר פנים מול פנים את הפינות הפסטורליות של נחל דן ולרכב לאורך הנחל בקצב שלכם, על כלי רכב פשוט להפעלה, בחברת כל המשפחה, בן או בת הזוג או בקבוצה קטנה.

טיולי האופניים החשמליים שלנו משנים את מסלולם לפי עונות השנה, פריחות עונתיות, זרימת הנחל ומזג האוויר. אנחנו מאפשרים לכם ליצור חוויות קסומות ומיוחדות על הדרך, עם נקודות עצירה יפיפיות לאורך המסלול, הדרכה מקצועית או רכיבה עצמאית, פעילויות יזומות על הדרך ומשחקים והפעלות לילדים.

צי האופניים שלנו כולל אופניים חשמליים מתקדמים, בטוחים ונוחים לשימוש, שמספקים חוויית רכיבה קלילה שמתאימה לכולם. לפני היציאה למסלול תקבלו הדרכה מהצוות המקצועי של טיולי הדן ותוכלו לצאת למסע כשאתם בטוחים ונינוחים. האופניים הם אופני 26", בעלי עוצמת מנוע 250W, העומדים בתקן הישראלי והאירופאי ומאפשרים לכם להנות מחוויית שטח קלילה ונוחה.

במתחם החוויות טיולי הדן תוכלו ליצור פעילות שתפורה בדיוק למידותיכם, טיולי האופניים החשמליים שלנו יכולים להתאים גם לימי כיף קבוצתיים, ימי גיבוש וטיולים משפחתיים מאורגנים. אנחנו מסייעים לכל הקבוצות בהמלצות לאטרקציות ופעילויות נוספות שניתן לשלב לצד הפעילות במקום, ארוחות במסעדות באיזור או כל פעילות אחרת שתרצו לשלב עם טיולי הרכיבה.

הרכיבה על אופניים חשמליים מותרת מעל גיל 14. 
כל הפעילויות במתחם מתקיימות בתיאום מראש.