טיולי אופניים

 

צי האופניים של מתחם טיולי הדן מחכה רק לכם! עולים על האופניים, יוצאים למסע של יופי, שקט, פסטורליה וירוק בעיניים, במגוון מסלולים לכל המשפחה שמשתנים עם עונות השנה. טיולי האופניים של מתחם טיולי הדן מאפשרים למשפחות וקבוצות, יחידים וזוגות, לצאת לחוויה ספורטיבית וקלילה, לעצור בפינות הקסם שלאורך נחל דן ולהתחבר אל הנוף עוצר הנשימה שמסביב.

מעצי ההדרים הריחניים ועד לשורות עצי האבוקדו, מיובלי הנחל שיוצרים פינות קסם רגועות וירוקות לאורך המסלול ועד לנופי הקיבוץ שמחזירים אותנו לארץ ישראל הישנה והטובה, טיולי האופניים שלנו משלבים בין פעילות ספורטיבית קלילה ובין חוויה ירוקה ורגועה מול הטבע.

במתחם טיולי הדן תוכלו להנות מרכיבה על גבי אופניים נוחים ובטוחים, המתאימים למבוגרים, ילדים ולקבוצות. תוכלו להפוך את הטיול לפעילות חווייתית עם חידות ומשחקים לכל המשפחה או לעצור בפינות שמסביב לקיבוץ כדי להנות מפיקניק מהנה על הדרך.

קבוצות המעוניינות לשלב רכיבה על אופניים ופעילויות יזומות באיזור יכולות להנות מטיולי אופניים מודרכים ולשלב את הרכיבה עם ביקור באטרקציות נוספות, להשתתף בפעילויות גיבוש וכיף בתוך המתחם ולעצור לארוחה קבוצתית באחת המסעדות המצויינות בסביבה.

טיולי האופניים נערכים בתיאום מראש.