רכבי גולף - קלאב קאר

 

לאורך נחל דן מסתתרות פינות פסטורליות, מטעי אבוקדו ועצי הדר, שיחים ועצים שמשנים את צבעם לאורך עונות השנה ונופים חשופים של הרי הגולן והגליל העליון. מחיי הקיבוץ ועד לטבע הגולמי והפראי שנפרש מכל עבר, אין כמו רעש הגלגלים והרוח הקרירה והנעימה על הפנים, כדי לגלות עולם ומלואו – כדי לגלות את ארץ הדן.

אנחנו בטיולי הדן מציעים למשפחות, זוגות וקבוצות קטנות חוויה קצת אחרת של נהיגת שטח במגוון מסלולים לאורך נחל הדן. רכבי הגולף שלנו מאפשרים לכל אחד להנות מחוויית נהיגה נוחה בשטח ולהכיר מקרוב את הטבע והנוף עוצר הנשימה של הגליל.

אל מסעות השטח שלנו אנחנו יוצאים בקבוצות קטנות, לאחר הדרכה ממדריך מנוסה ובליווי הצוות. אנחנו חולפים על פני נופי הקיבוץ, עוצרים בתחנות שונות על שפת הנחל, שומעים הדרכה או סיפור או פשוט נהנים מהנוף. אפשר לעצור בין העצים לפיקניק קצר ולהנות מקפה חם על הדרך. אנחנו מציעים לכם הרפתקה נפלאה שמשלבת רכיבת שטח עם אווירה פסטורלית וקסומה שאין בשום מקום אחר.

במתחם טיולי הדן תוכלו להנות מטיולים של רכבי גולף בטוחים לשימוש, מטופלים ומתוחזקים לפי כל תקנות הבטיחות הנהוגות בארץ. קבוצות שמעוניינות להפוך את החוויה ליום שלם של פעילויות יוכלו להיעזר במדריכים המנוסים שלנו ולארגן יום גיבוש מושלם שמשלב אטרקציות נוספות באיזור, ארוחה באחת המסעדות הסמוכות ופעילויות מגבשות ומהנות בתוך המתחם.

צי רכבי הגולף החדישים שלנו מחכים למשפחות, קבוצות, זוגות ובודדים שרוצים להכיר את נחל דן בדרך קצת שונה, להנות מהנוף עוצר הנשימה, להתנתק מהשגרה ולעשות זאת על הגלגלים, בהרפתקה שהיא לא פחות מבלתי נשכחת!

כל הפעילויות במתחם טיולי הדן מתקיימות בתיאום מראש.